A Dél-Afrikai Fokvárosban székelő Stefan Antoni Olmesdahl Truen Architects régóta a kedvenceink között vannak. Új megbízóik egy négy fős család részére rendeltek funkcionalista és magas színvonalú tereket.
Panorámára és a medencére nyitott tolóajtós nappali
Modern ház Cape Town luxusövezetében
Fedett terasz, avagy falak nélkül, nincs határ kinn és benn között
Konyha és nappali közös légtérben - SAOTA
Sarokgarnitúra a kert felé fordítva
Árnyékolópanelek most éppen nyitva
Panoráma a Déli-sark irányába
Nagy szőnyegek jelölik ki a nappali és az étkező helyét
Alapszemléletünk, hogy a Megrendelő szemszögéből vizsgáljuk meg a teret, feltérképezzük annak lehetőségeit és a lehető legoptimálisabban alkossuk meg az új designt úgy, hogy az minél tovább időtálló legyen. https://dorolakberendezes.hu
Lakberendezés, térszervezés, 3D látványtervezés, komplex kiviteli terv, tanácsadás, Home Staging, értéknövelő tanácsadás és tervezés ingatlan vásárlásnál Budapesten és egész Magyarország területén több, mint 10 éves szakmai tapasztalattal. www.liadesign.hu
Célunk olyan élhető környezet kialakítása, mely jól átgondolt, maximális funkcionalitást nyújt és segítünk abban, hogy álmai otthona elérhető legyen az Ön számára. https://www.timelessdesign.hu
Szilágyiné Szabó Krisztina lakberendezőt kereste meg egy Kiskunhalason élő fiatal házaspár, hogy leendő otthonuk nappali-étkező-konyha-fürdőszobáját tervezze meg.
A lakás berendezésére jellemző feszes, egyenes vonalvezetést a tervező tudatosan oldja az ívek megjelenésével, kerekded tükrökkel, lágy formájú fotelekkel, az étkezőszékek ívelt formáival.